Szanowni Państwo!

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu „Dobra więź – na teraz i po epidemii” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców oraz dzieci.

Porady w ramach Punktu Konsultacyjnego skierowane są do:

rodziców, którzy są zaniepokojeni podejmowaniem przez dzieci ryzykownych zachowań związanych z używaniem środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, dopalacze), a także podejmujących zachowania w obszarze nałogowego korzystania z nowoczesnych technologii (Internet/ komputer);

• dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat, którzy podejmują zachowania ryzykowne związane z używaniem alkoholu, narkotyków, dopalaczy, a także korzystających z nowoczesnych technologii ( Internet/ komputer) w sposób nałogowy.

Punkt Konsultacyjny czynny jest w poniedziałki lub środy w godz. 16 - 20 przy ul. Wójtowskiej 3, gabinet 31, I piętro. Rejestrację prowadzimy od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30 pod nr telefonu 796 101 616 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta skierowana jest do mieszkańców Krakowa oraz województwa małopolskiego. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną konsultacje odbywają się w formule zdalnej (telefonicznie albo przez Skype). Gdy sytuacja związana z epidemią ulegnie poprawie, możliwe będą spotkania w formie bezpośredniego kontaktu.

W załączeniu zamieszczamy ulotkę nt. Punktu Konsultacyjnego.

Stowarzyszenie zaprasza do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji.