W tym tygodniu uczniowie klasy 3a, 3b oraz 4b podczas zajęć z języka angielskiego zapoznali się z brytyjskim zwyczajem picia popołudniowej herbatki.

W pierwszej kolejności dzieciom została przybliżona historia wprowadzenia tego zwyczaju na Wyspach Brytyjskich oraz zasady etykiety związanej z odpowiednim zachowaniem się podczas picia herbaty. Dzięki temu dzieci mogły poszerzyć wiedzę o kulturze brytyjskiej oraz miały okazję spróbować herbaty z mlekiem i słodką przekąską. Ponadto każdy uczeń projektował swoją własną filiżankę herbaty.

tea 2

Lekcje realizowane w ramach projektu "Future4Me" spotkały się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci. Zdjęcia z zajęć już niedługo znajdą się w zakładce "Fotogaleria uczniowska". Prace uczniów można oglądać na gazetce językowej znajdującej się na II piętrze. Tutaj tylko kilka fotosów.

tea 3

tea 4  tea 5