Od 1 września 2021 r. wzrasta cena obiadu do 12 zł.

* Zgłaszanie dzieci na obiady i podpisanie umowy o korzystanie z usług stołówki szkolnej oraz zgłoszenie dziecka na obiady w miesiącu wrześniu odbywa się drogą mailową lub telefoniczną (dotyczy to wszystkich! nawet dzieci korzystających już wcześniej).
* Umowy podpisywane będą ososbiście lub drogą mailową! Umowę można pobrać tutaj lub w zakładce Dla Uczniów - Stołówka - informacje.
* Wszystkie nadpłaty zostaną rozliczone  we wrześniu. Informacja o ilości nadpłaconych obiadów dostępna jest pod numerem telefonu: 783 062 098.
* Zapisy (umowy) na obiady proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść 1 września w godz 8-12 - osobiście - dotyczy tylko Rodziców uczniów klas pierwszych.
* Obiady wydawane będą tak jak w tamtym roku zgodnie z harmonogramem, od 2 września 2021. Koszt obiadów we wrześniu to 21 posiłków x 12,00 = 252,00 zł.
* Odliczenia obiadów można dokonać tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności.
* Rezygnacja korzystania z obiadów powinna być zgłoszona w stołówce co najmniej 3 dni przed datą rezygnacji osobiście lub e-mailem.
* Nieuiszczanie terminowych wpłat za obiady skutkować będzie natychmiastowym brakiem możliwości korzystania dziecka ze stołówki szkolnej.