Reprezentacja Dziewcząt klas 7/8 SP 31 w piłce ręcznej dotarła do finałów rozgrywek.
Skład reprezentacji:
- lewoskrzydłowa: Matylda Strzała, Klara Wójtowicz
- lewe rozegranie: Oliwia Kotaś
- środek rozegrania: Zofia Kuc, Martyna Kwoka
- prawe rozegranie: Julia Kostrzewska, Zofia Słota
- prawoskrzydłowa: Patrycja Adamczyk, Maja Downar-Zapolska
- bramka: Barbara Czekaj.
Mistrzyniami Szkoły w kategorii klas I została drużyna w składzie: Agnieszka B., Amelia G., Olga H., Liwia J., Łucja K., Karolina R., Bożena T., Iga Z. (SP 31)
Mistrzyniami Szkoły w kategorii klas IV-V została drużyna w składzie: Zuzanna D., Gabrysia J., Pola L., Zofia N., Anastazja T., Wiktoria W. (SP 31)
Mistrzyniami Szkoły w kategorii klas VI-VII zostały dwie drużyny w składzie: Justyna K., Paulina M., Dominika Sz., Magdalena R., Magdalena K., Katarzyna W. (reprezentacja Krakowskiej Szkoły Gimnastyki Artystycznej)
oraz
Kamila B., Zofia K., Amelia O., Wiktoria O., Zofia S., Zofia Z. (SP 31)
Pierwsze miejsce w drużynowych klasyfikacjach zarówno dziewcząt jak i chłopców.
Indywidulane Mistrzostwo Krakowa MOS zdobył uczeń klasy 6a Jakub Zalewski.
Indiwidulane Wicemistrzostwo Krakowa MOS zdobyła uczennica klasy 6b Zofia Sarzyńska.
Trzecie miejsce na podium w grupie młodszej (roczniki 2009/2010) zajęła uczennica klasy 4b Nel Wawrzycka.
Pierwsze miejsce w drużynowych klasyfikacjach zarówno dziewcząt jak i chłopców.
Indywidulane Mistrzostwo Krakowa MOS zdobyła uczennica klasy 8a Matylda Strzała.
Indiwidulane Wicemistrzostwo Krakowa MOS zdobył uczeń klasy 7a Stanisław Sarzyński.
Uczeń klasy 5c - Tomasz Zagólski został finalistą Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie".
Uczeń klasy 8a Piotr Kędziora został finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego.
Uczeń klasy 5a Fredrik Grzybowski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego.
Laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej zostali następujący uczniowie:
Poziom 1:
Emilia Górny z klasy 4a - laureat 7 miejsca
Antoni Flor z klasy 6a - laureat 9 miejsca
Maja Zawrotniak z klasy 6b - laureat 12 miejsca
Leonard Dworaczyński z klasy 6b - laureat 13 miejsca
Poziom 2:
Aleksandra Kucharska z klasy 8b - laureat 6 miejsca
Klaudia Przemyska z klasy 7b - laureat 8 miejsca
Zofia Głąbek z klasy 7b - laureat 12 miejsca
Stanisław Winiarczyk z klasy 7a - laureat 15 miejsca
Wojciech Wójcik z klasy 7a - laureat 15 miejsca
Laureatką 6 miejsca w Polsce została uczennica klasy 4b Zofia Urbaniec.
Antoni Flor z klasy 6a został laureatem III miejsca w Polsce.
Do etapu rejonowego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikował się uczeń klasy 7c Aleksander de Mehlem.
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowali się Paweł Gołębiowski z klasy 8b oraz Zofia Kuc z klasy 8a.
Uczennica klasy 8a Zofia Słota zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.
Uczeń klasy 8b Mikołaj Soczewica zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.
Pierwsze miejsca w konkursie zajęły Daria Machoń z klasy 7b oraz Zofia Kuc i Zofia Słota z klasy 8a.