Wyróżnieni Uczniowie:

Klasy 4
laureatka 7 miejsca Zosia z klasy 4b
laureat 11 miejsca Krzysztof z klasy 4a
laureat 12 miejsca Wiktor z klasy 4a.
Klasy 6
laureat 14 miejsca Miłosz z klasy 6a.
Klasy 7
laureatka 9 miejsca Pola z klasy 7a
laureatka 14 miejsca Iwanna z klasy 7c.

Zwycięstwo w eliminacjach piłki ręcznej chłopców MOS w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.
Nasz główny skład:
Piotr Kędziora

Jan Suberlak
Mikołaj Dyga
Jędrzej Wrzesiński
Kacper Kawula
Wojciech Wójcik
Ponadto:
Kacper Biela, Michał Tatara, Jakub Tatara, Mateusz Galas, Szymon Krawczyk, Mikołaj Soczewica, Dominik Jeleń.

Indywidualną Wicemistrzynią Województwa została Zofia Sarzyńska - klasa 6b (kat. 2007/2008).

Indywidualnym Wicemistrzem Województwa został Jakub Zalewski - klasa 6a (kat. 2007/2008).

Brązowy medal Mistrzostw Województwa zdobyła Matylda Strzała - uczennica klasy 8a.

W eliminacjach szkolnych konkursu „Rachmistrz nad Rachmistrze” zwyciężyli i zakwalifikowali się do etapu międzyszkolnego
w kategorii „Trzecioklasiści”: Michał Bugaj oraz Piotr Tereszkiewicz z klasy 3b,
w kategorii „Czwartoklasiści”: Karolina Świerczyńska z klasy 4b oraz Wiktor Kanarek i Krzystof Dunin Wąsowicz z klasy 4a,
w kategorii „Piątoklasiści”: Jan Dębosz i Lena Dudek z klasy 5c.