Szanowni Uczniowie klas 7 i 8!

Kolejny raz chcemy wspomóc 5 Wojskowy Szpital Kliniczny na ul. Wrocławskiej.
Uczniowie z klas 7 i 8, którzy chcą pomóc, są proszeni o przyniesienie pakietu składającego się z trzech rodzajów produktów:
- 2 opakowania mokrych/nawilżanych chusteczek (opakowanie min. 80 sztuk),
- 5 sztuk musów owocowych w tubce,
- zgrzewka wody mineralnej (6 butelek) Z DOZOWNIKIEM/DZIÓBKIEM o pojemności 500-750 ml.
Taki pakiet, zapakowany (najlepiej w worek/reklamówkę) i PODPISANY (imię, nazwisko, klasa) przynosicie do szkoły na dyżurkę.
Termin zbiórki: 07.06 - 11.06. 2021 r.
Za udział w tej akcji, każdy uczeń klasy 7 i 8, który dostarczy taki pakiet, otrzyma dodatkowe 3 godziny w ramach wolontariatu.

Z kolei dla uczniów klas 7, w tym samym terminie (07.06 - 11.06. 2021 r.) organizujemy Zbiórkę plastikowych nakrętek.
Nakrętki możecie przynosić do szkoły, na dyżurkę. Przypominamy, że aby otrzymać dodatkową godzinę do wolontariatu należy przynieść 1 worek 60-cio litrowy nakrętek, który musi być podpisany (imię, nazwisko, klasa). Nakrętki zostaną przekazane na pomoc dla krakowskiego Hospicjum im. św. Łazarza.

Drodzy Uczniowie klas VIII!

W terminie 17.05 - 21.05. 2021 r. organizujemy DWIE kolejne akcje w ramach wolontariatu!

Akcja 1:
Kolejny raz chcemy wspomóc 5 Wojskowy Szpital Kliniczny na ul. Wrocławskiej. Tak jak poprzednio uczeń, który chce pomóc, jest proszony o przyniesienie pakietu składającego się z trzech rodzajów produktów:
- 2 opakowania mokrych/nawilżanych chusteczek (opakowanie min. 80 sztuk),
- 5 sztuk musów owocowych w tubce,
- zgrzewka wody mineralnej (6 butelek) Z DOZOWNIKIEM/Z DZIÓBKIEM o pojemności 500-750 ml.
Za udział w tej akcji każdy uczeń klasy VIII, który dostarczy taki pakiet, otrzyma dodatkowe 3 godziny w ramach wolontariatu.

Akcja 2:
III edycja zbiórki plastikowych nakrętek (ostatnia edycja).
Worki (o pojemności 60. litrów) z nakrętkami możecie przynosić do szkoły, na dyżurkę. Worek musi być podpisany (imię, nazwisko, klasa). Nakrętki zostaną przekazane na pomoc dla krakowskiego Hospicjum im. św. Łazarza.
Zapraszamy do udziału!

Koordynatorzy wolontariatu
Agnieszka Kot
Magdalena Ziembla

Akcja Czysta Ziemia - sprzątanie świata

Czas trwania od 07 maja do 31 maja.
Zorganizuj z kolegami/koleżankami, rodzicami grupy (1-5 osób max) i uwolnij Ziemię od śmieci.
Rozejrzyj się dookoła i posprzątaj. Potrzebne będą rękawiczki, worek na śmieci i trochę chęci, a teren w Twojej okolicy zostanie posprzątany.

Zgłoszenie akcji do koordynatorów na maila:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij:
- listę osób biorących udział w akcji
- zdjęcie przed akcją
- zdjęcie po akcji.

Czekamy do 1 czerwca. Za udział w akcji Czysta Ziemia - sprzątanie świata = 5 godzin za wolontariat.
pani Magda i pani Agnieszka

Drodzy Uczniowie klas VIII!

Planujemy zorganizować na terenie szkoły akcje wolontariatu:

MAJ - zbieranie nakrętek III edycja

Zbieranie nakrętek – 3 edycje (1 edycja = worek o pojemności minimum 60 litrów):
udział w 1 edycji: = 1 godzina
udział w 2 edycjach: = 3 godziny
udział w 3 edycjach: = 5 godzin

Jeżeli nie brałeś udziału w poprzednich edycjach zbiórki nakrętek, możesz przynieść na ostatnią edycję w maju worek o pojemności 120 l. Będziesz mieć zaliczony udział w poprzedniej zbiórce.

MAJ i CZERWIEC - pomoc dla Wojskowego Szpitala = 3 godziny

(3 godz. za maj, 3 godz. za czerwiec)

MAJ – „Czysta Ziemia - sprzątanie świata”- w grupach maks. 5-osobowych = 5 godzin

Wszystkie szczegółowe  informacje o akcjach zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły oraz wysłane w librusie.
Przypominamy, że jeżeli braliście udział w wolontariacie z własnej inicjatywy, zaświadczenia/potwierdzenia (skan, kopia) możecie zostawiać na dyżurce w szkole lub przesłać mailem do koordynatorów wolontariatu.
Uczniowie, którzy zrealizowali godziny w świetlicy proszeni są o przekazanie takiej informacji koordynatorom (ilość godzin i zdjęcie podpisów z dzienniczka).

Zaplanuj swój wolontariat i weź udział w akcjach.

Zapraszamy!