Szanowni Państwo.

W ramach Porad dla Rodziców chciałam zaproponować Państwu zapoznanie się ze stroną internetową madraochrona.pl, gdzie psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, edukatorzy zamieszczają interesujące artykuły.

Madraochrona.pl to portal dla rodziców i specjalistów o zachowaniach ryzykownych wśród młodzieży. W strefie rodzica możemy przeczytać o roli wpływu dorosłych we wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży oraz budowaniu dobrej relacji z nastolatkiem, a także o rozwijaniu umiejętności życiowych dzieci i młodzieży (zarządzanie wolnym czasem czy budowanie adekwatnej samooceny). Są to tematy bardzo ważne w wychowaniu naszych dzieci, na które trzeba zwracać uwagę i warto o nich wiedzieć jak najwięcej, by z powodzeniem wcielać w życie dla ich dobra.

Magdalena Ziembla, pedagog szkolny