Szanowni Państwo!

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu „Dobra więź – na teraz i po epidemii” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców oraz dzieci.

Pisanie to jedna z podstawowych umiejętności doskonalonych w szkole.

Szanowni Państwo.

W ramach Porad dla Rodziców chciałam zaproponować Państwu zapoznanie się ze stroną internetową madraochrona.pl, gdzie psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, edukatorzy zamieszczają interesujące artykuły.

CENTRUM PIERWSZEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

Od dnia 7 grudnia  br.  mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne,

Szanowni Rodzice,

poniżej są przedstawione zebrane najważniejsze informacje z ogłoszeń dotyczących wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, które pojawiały się dla Państwa, w ostatnim czasie, na Librusie, i które będą na bieżąco uzupełniane.

 

    Od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, bo mnie więcej w tych latach powstały na świecie, gry komputerowe zaczęły cieszyć się narastająco złą sławą. Upływający czas wraz z falą coraz to nowych pomysłów na ich tematykę przyczyniły się do utrwalenia złej opinii.

Od pewnego momentu zaczęło się coś zmieniać. Przyczyniły się do tego badania poszczególnych grup wiekowych dzieci, młodzieży i dorosłych. Bazowego materiału badawczego dostarczyło pokolenie osób dorosłych, ukształtowanych i wychowanych już w okresie komputeryzacji. To na nich dokonane badania mogły rzucić światło na ile kontakt ze światem wirtualnym może ingerować w osobowość