23 czerwca w całej Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Wprawdzie święto to pozostaje jakby w cieniu Dnia Matki, ale czy powinno tak być? Proponujemy dać swojemu Tacie całe swoje serce, z jednym zastrzeżeniem - że ono bije dla Niego każdego dnia, a w tym szczególnym dniu tylko Mu o tym przypominamy!

Nie od rzeczy będzie wzmocnić to drobiazgiem wykonanym samodzielnie lub samodzielnie wymyślonym. Właśnie 23 czerwca, w sobotę, nadarza się ku temu wspaniała okazja. Pod Wawelem będą miały miejsce ciekawie zapowiadające się "Wianki". Zwykle to dorośli zapraszają swoje dzieci, tym razem bądźmy szybsi i zaprośmy na nie Tatę. Reszta już od Was samych zależy!

Zresztą o wiankach tylko informujemy, bo taka okazja wydarza się tylko raz w roku, a Wy możecie mieć całkiem własne pole do realizacji pomysłu na Dzień Taty.

Tak, czy tak - wesołej zabawy z Tatą!!! Mama i cała reszta też może się z Wami świetnie bawić. Miłego dnia!