Dnia 14 października 2020 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas IA i IB.

Z wielkim wzruszeniem przyglądaliśmy się ceremonii, którą wraz z wychowawcami klas I i IV poprowadziła Pani Dyrektor Anna Bojda oraz Pani Dyrektor Agnieszka Balicka.

Były piękne stroje, okazjonalne kapelusze, flesze aparatów Rodziców, a przede wszystkim uroczyste słowa ślubujących:

My, uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubujemy pilnie się uczyć, wzorowo zachowywać, dbać o dobre imię naszej szkoły.

Nie zabrakło również programu artystycznego w wykonaniu uczniów klas pierszych, czwartych, występu gimnastyczek czy śpiewu chóru szkolnego.

Idąc za słowami Pani Dyrektor oraz zaproszonych gości: PIERWSZKOLASIŚCI WITAMY I GRATULUJEMY!

Naszym nowym uczniom życzymy wielu sukcesów!

slubowanie 2020wystep na slubowaniu