Dnia 10 marca 2020 r., na deser zmagań narciarskich sezonu 2019/2020, odbyły się Finały Województwa Małopolskiego Młodzieży Szkolnej MSZS - klasy 7/8.

Na znakomicie przygotowanej przez Mariusz Staszel, Hanyś Staszel - S-time czerwonej trasie w Kluszkowcach rywalizacja była ostra.
W końcu spotkali się zawodnicy rocznika 2005/2006 całego województwa - rywalizujący na co dzień w Młodzieżowym Pucharze Polski i Lidze MOZN.
W naszych barwach m.in. reprezentant Polski rocznika 2006 - Stanisław Sarzyński (7a) oraz Mistrzyni Krakowa Matylda Strzała (8a).

I żeński, i męski skład wywalczył drużynowe Mistrzostwo Województwa Małopolskiego ????????????????????????????????.

Indywidualnie lepiej spisały się dziewczęta.
BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZDOBYŁA MATYLDA STRZAŁA ????????????????.
Bardzo dobre 6 miejsce zajęła Zofia Słota (8a), a 9 Klara Wójtowicz (7a) ????????????.

U chłopców bez kalkulacji jechał oczywiście Staś Sarzyński. Czas byłby nieprawdopodobny, ale minimalne spóźnienie na przedostatniej niebieskiej przełożyło się, przy tej prędkości przejazdu, na wylot z trasy.
Bardzo dobre 8 miejsce w Małopolsce dla Szymona Krawczyka (7a), a 18 dla Kacpra Kawuli (8a).

Brawa dla reprezentantów SP 31 i całego powiatu Miasto Kraków ????????.