SP 31 JESZCZE RAZ POTRÓJNE - indywidualnie i w drużynach, Mistrzostwo Krakowa MOS w narciarstwie alpejskim ????????????

Dnia 22.02.2020 na naszej trasie treningowej w Kluszkowcach rozegrany został slalom gigant Igrzysk Dzieci w narciarstwie (klasy 4/6). Zawody przeprowadzono w ramach Krakowskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży.

Mimo mocno padającego śniegu nasi młodsi zawodnicy powtórzyli sukces starszych koleżanek i kolegów z poniedziałku (z klas 7/8).

W klasyfikacjach drużynowych jak zwykle zdeklasowaliśmy inne szkoły - 1 miejsce wśród dziewcząt i chłopców ????????????????.

Indywidualnie tytuł Mistrza Krakowa MOS, z dużą przewagą, wywalczył Jakub Zalewski ????????- klasa 6a. Kuba przejechał metę niemal na jednej narcie, a i tak zanotował czas dnia ????????.

4 miejsce dla Maksa Sowy, a 5 dla Maksa Kawiorskiego – obaj z 6b. Wszyscy w starszej kategorii (roczniki 2007/2008).

Indywidualnie tytuł Wicemistrzyni Krakowa zdobyła Zosia Sarzyńska ????????- klasa 6b. Zosia startowała w grupie starszej (roczniki 2007/2008).

W grupie młodszej (roczniki 2009/2010) na trzecim stopniu podium stanęła Nel Wawrzycka ???????? – klasa 4b. Jej koleżanka z klasy - Maria Małecka - była 10.

Piątka zawodników zakwalifikowała się do finałów województwa małopolskiego, które w połowie marca.

WIELKIE GRATULACJE!!!????????????

nar 8nar 9nar 10nar 7