SP 31 Potrójne (indywidualnie i w drużynach) Mistrzostwo Krakowa MOS w narciarstwie alpejskim!!!

Dnia 17.02.2020 roku na znanej i lubianej trasie w Kluszkowcach rozegrany został slalom gigant Igrzysk Młodzieży Szkolnej w narciarstwie (klasy 7/8).

W barwach naszej szkoły wystąpili między innymi:
- Stanisław Sarzyński (reprezentant Polski U14, lider tegorocznego Młodzieżowego Pucharu Polski, 12 zawodnik Mistrzostw Świata Dzieci Alpecimbra FIS Children CUP 2020)
- Matylda Strzała - obrończyni tytułu mistrzowskiego MOS z zeszłego roku.

Liczni zawodnicy z innych szkół/klubów, doceniając pozycję mistrza, robili sobie selfie ze Staszkiem, a on cierpliwie i z uśmiechem to znosił.

Oczywiście, jako wielcy faworyci, nie zawiedliśmy.

W klasyfikacjach drużynowych zdeklasowaliśmy inne szkoły - 1 miejsce wśród dziewcząt i chłopców ????????????????

Indywidualnie tytuł Mistrzyni Kraków MOS, z dużą przewagą, obroniła Matylda Strzała ????????- klasa 8a.

5 miejsce zajęła Klara Wójtowicz z 7a, a 6 Zosia Słota z 8a.

Indywidualnie tytuł Wicemistrza Krakowa zdobył Stasiu Sarzyński ????????- klasa 7a.
6 był Kacper Kawula z 8a, a 8 Szymon Krawczyk z 7a.

Cała szóstka zawodników zakwalifikowała się do finałów województwa małopolskiego, które w połowie marca.

WIELKIE GRATULACJE!!!

????????????