Szanowni Państwo,

w związku z nadchodzącym okresem ferii zimowych Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów serdecznie zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć sportowo-rekreacyjncych dla dzieci i młodzieży.

Oferta przygotowana i poprowadzona zostanie przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli-instruktorów, nauczycieli-trenerów KSOS.

Od 27 stycznia do 7 lutego Ośrodek zapewni różnorodne zajęcia dla wszystkich chętnych od 6 lat do 15 roku życia. Darmowy wstęp zapewni ważna legitymacja szkolna dla indywidualnych chętnych, wyłączając OSR "Kurdwanów Nowy".

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia poszczególnych Obiektów KSOS podczas akcji Zima w Mieście będą dostępne po 14 stycznia 2020 roku.

Grupy zorganizowane chcące skorzystać z oferty powinny przesłać zgłoszenia do dnia 14 stycznia 2020 roku. Jednocześnie będzie pobierana opłata 5 zł od dziecka za 45 min. zajęć dla grup zorganizowanych.

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy jest jednostką oświatową miasta Krakowa finansowaną ze środków Gminy Miejskiej Kraków.