Połowa maja już za nami, koniec roku zbliża się nieubłaganie, ale to nie znaczy, że w murach SP 31 nic się nie dzieje.

Na korytarzach jest jakby trochę luźniej, a to za sprawą braku kilku klas, które wyjechały na zielone szkoły.

Nadal odbywają się słodkie kiermasze. Ostatnio pięknie zachęcali wszystkich do pomocy uczniowie klasy 2a.

Przed nami głosowanie do Szkolnej Rady Uczniowskiej – to już w przyszłym tygodniu!

W bibliotece można przyjrzeć się wybranym pomnikom z Parku Jordana. Już jutro, 18 maja przypada bowiem Święto Patrona Naszej Szkoły. Klasa 6b spisała się na medal i udekorowała korytarze przepięknymi plakatami, przypominającymi sylwetkę naszego Patrona.

Poszukajcie ich dobrze, życiorys doktora Henryka Jordana warto odkrywać na nowo.

Dodatkowo na parterze koło świetlicy można zobaczyć prace, które zostały wykonane przez uczniów, biorących udział w konkursie plastycznym. Są to projekty ogródków jordanowskich.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!