Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, iż dnia 8 kwietnia 2019 roku z uwagi na możliwość rozpoczęcia strajku organizowanego przez ZNP najprawdopodobniej nie będę w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczniom.
Działając na podstawie 18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. nr 6 poz. 69 z późn. zm.) wystąpiłam o zgodę do organu prowadzącego o zawieszenie zajęć na czas 8 kwietnia 2019 r.

Wszelkie dalsze informacje będę kierować do Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły. Proszę o stałe monitorowanie przekazywanych informacji.
Z wyrazami szacunku,
Agata Wosińska