Bardzo wcześnie, bo już w styczniu, rozpoczął się w tym roku cykl rozgrywek w Piłkę Ręczną Dziewcząt w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Opiekun - Pan Tomek Łysak żartował nawet, że hala Com Com Zone pomyliła Nam się ze stokiem narciarskim smile Ale o piłce ręcznej...

W Igrzyskach młodzieży szkolnej Reprezentantki SP 31 wystąpiły po raz 6 z rzędu. Zuza Posmyk, Marta Faron, Emilia Stoch i Oliwia Dębosz - z 8a - brały w niej udział już będąc w klasie III!
Nasze doświadczenie przyniosło oczekiwane rezultaty.
Po widowiskowej grze w przegranym polu zostawiliśmy:
SP 31 : SP 126 17:1
Bramki: Ola Zwonek 5, Emilia Stoch 4, Zuza Posmyk 3, Marta Faron 2, Natalia Surga 1, Oliwia Kotaś 1, Zuza Trzeciak 1.
SP 31 : Gimn 46 17:1
Bramki: Zuza Posmyk 6, Emilia Stoch 4, Ola Zwonek 4, Marta Faron 1, Natalia Surga 1, Oliwia Dębosz 1.
 
Nasze dziewczęta pokazały zorganizowaną i zespołową grę.
Atak już nie opierał się tylko na Zuzi Posmyk (choć oczywiście kilka slalomowych rajdów i pakiet swoich bramek rzuciła), ale również na szybkiej grze rozgrywających - Emilki Stoch, Oli Zwonek, Natalii Surgi, Jadzi Owcy, Oliwki Dębosz i Oliwki Kotaś. Mózgiem drużyny i „tempomatem” jak zwykle była Marta Faron.
Do tego, w obronie, twarde jak skała Martynka Kwoka i Zuza Trzeciak oraz dobrze spisująca się bramkarka Zuza Górczyńska.
 
Ze stosunkiem bramek 34:2 meldujemy się w półfinałach, które  odbędą się na początku lutego 2019. A co tam - niech się Nas boją... :)
 
Premie, tym razem inne niż lodowe, w MC wypłacone - zasłużyły!