Karnawał to czas zabawy i dlatego właśnie 4 stycznia 2019 roku w naszej szkole został zorganizowany Bal Karnawałowy dla uczniów klas I-III.

Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do zabawy. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy, policjanci i wiele innych niezwykłych postaci. Zabawę karnawałową prowadziła Szkoła Tańca Wodzirej.  Przygotowano i przeprowadzono szereg zabaw ruchowo- muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom czas. Na zmęczonych tancerzy czekał pyszny poczęstunek. Nasze pociechy z wielkim apetytem zjadały smakołyki przygotowane przez rodziców.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!