Z dniem 1 września 2018 r. odchodzi jeden z dwóch administratorów strony internetowej naszej szkoły. 

Czuję się więc w obowiązku powiadomić o tym Czytelników serwisu. Równocześnie proszę o niekierowanie e-maili na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lecz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, a także Obserwatorów strony internetowej SP31!

Po dwunastu latach pracy w naszym szkolnym serwisie przychodzi mi rozstać się ze szkołą. Właściwie mój staż szkolny wynosi 34 lata, a tylko ostatnie dwanaście lat spędziłam przy komputerze zakładając i tworząc pierwszy serwis. W istocie moje związki ze Szkołą Podstawową nr 31 są jeszcze dużo dalej idące. Do tej szkoły chodził mój mąż (była to wtedy szkoła męska), później nasza córka (w tym czasie byłam członkiem Rady Rodziców), a jeszcze później  - będąc już etatowym pracownikiem - zebrałam materiały i opisałam jej (szkoły) 200 letnią historię w "Dziejach Szkoły", a po licznych listach, e-mailach i osobistych spotkaniach z osobami zaciekawionymi "Dziejami..." dodałam jeszcze "Przyczynki do Dziejów Szkoły".

Tak więc moja praca była nie tylko wykonywaniem czynności, ale czymś wynikającym z pasji i umiłowania - podbudowanych reakcją odbiorców i współpracą ze szkolnym środowiskiem. Im wszystkim pragnę w tym miejscu podziękować za wspólne kreowanie wizerunku szkoły, za pomoc i empatię. Wierzę, że w przyszłości nie ulegnie zmianie zarówno klimat tego serwisu, jak i jego merytoryczno-informacyjna forma.

Żegnając się ze szkołą i szkolną społecznością pozostaję nadal z głębokim poczuciem więzi i życzliwym zainteresowaniem wszystkim co przyniesie czas i dopisze historia."

Ewa Szeremeta