Podajemy wyniki konkursu OLIMPUSEK – sesja wiosenna z języka angielskiego, który odbył się 27 marca 2018r.

Olimpiada przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyło 12 uczniów z klas drugich oraz 17 uczniów z klas trzecich. Olimpiada OLIMPUSEK – sesja wiosenna była w formie testu wielokrotnego wyboru, który sprawdzał wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Wzięło w niej udział 5269 uczniów klas trzecich oraz 2061 uczniów klas drugich z całej Polski.

Z radością informujemy, że z naszej szkoły laureatem bardzo wysokiego, 4-ego miejsca został ponownie uczeń klasy 3C - Sebastien Kiełczewski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom odwagi i trudu włożonego w przygotowania do olimpiady! Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu w przyszłym roku szkolnym!

Opieka:

Anna Suberlak