Szanowni Państwo,

informuję, że od dnia 25 marca do 10 kwietnia br. kontakt z sekretariatem szkoły odbywa się  telefonicznie pod numerem 516195083 lub 516195084 oraz przez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 31 w Krakowie

Anna Bojda

Szanowni Państwo,

informuję, że od dnia 25 marca do 10 kwietnia br. kształcenie zdalne będzie prowadzone w naszej szkole w oparciu o platformę G Suite.

Bardzo prosimy o systematyczne odczytywanie wiadomości pojawiających się w Librusie, gdyż w tych specyficznych warunkach staramy się zapewnić ciągłość procesu nauczania.

To dla nas trudny czas. Wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Z życzeniami zdrowia

dyrektor Szkoły Podstawowej nr 31 w Krakowie

Anna Bojda

Z przyjemnością informujemy, że finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020 został Piotr Kędziora z klasy 8a.

Wielkie gratulacje!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16 kwietnia br.

Olimpiada Olimpus i Olimpusek z języka angielskiego odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po powrocie do szkoły. Data zostanie podana w pierwszych dniach zajęć.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w celu eliminowania potrzeby przemieszczana się rekrutacja do klas I odbywa się w formie elektronicznej.

Wydrukowany, wypełniony i podpisany przez obojga Rodziców/Opiekunów prawnych Wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej proszę zeskanować i wysłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

20 marca 2020 r. (piątek) zostanie wywieszona na drzwiach szkoły lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawnościowych.