Z okazji ferii zimowych życzymy Wam, Drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku!

W czwartek, 16 stycznia 2020 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne do Małopolskiego Konkursu "Pięknego Czytania".

Szanowni Państwo, dnia 21 i 22 stycznia 2020 r. (wtorek i środa) odbędą się w naszej szkole zebrania z Rodzicami według poniższego harmonogramu.

Zapraszamy uczniów z klas II do VIII do wzięcia udziału w XXIX edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

Z przyjemnością informujemy, że do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się uczeń klasy 8a - Piotr Kędziora!

Gratulacje!

Powodzenia na ostatnim etapie!

Z przyjemnością informujemy, że do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020 zakwalifikował się Fredrik Grzybowski - klasa 5a!

Gratulujemy!

Powodzenia na ostatnim etapie!