W czasie wakacji sekretariat funkcjonuje w następujący sposób.

Szanowni Państwo,

jeśli dziecko może samodzielnie wrócić do domu po Akcji Lato w szkole, prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonej zgody (prosimy zwrócić uwagę na daty w załącznikach).

Zgoda na samodzielny powrót dziecka do domu.

Pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019 i z uśmiechami na twarzy przywitaliśmy wakacje!

Dzisiaj w naszej szkole świadectwa otrzymało 504 uczniów. Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor wręczyła świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Nie brakło też podziekowań dla Rodzców, którzy swoją działalnością wspierali funckjonowanie naszej placówki.

Na zakończenie chór szkolny wprawił nas w wakacyjny nastrój poprzez piękne zaśpiewanie piosenek.

A więc teraz słońce, góry, morze i las czekają na nas ...

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji pełnych pozytywnych wrażeń!

Podajemy szczegółowy program Akcji "LATO W SZKOLE" DLA KLAS IV- VI:

Podajemy opłaty za udział w zajęciach podczas Akcji „LATO W SZKOLE” dla grupy starszej:

24.06 - 28.06. 2019 opłata 50 zł za tydzień
01.07 - 05.07. 2019 opłata 50 zł za tydzień.