Zbliżają się  wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej. Wiceprzewodnicząca Aleksandra Zwonek przekazała nam listę kandydatów na rok szkolny 2018/2019:

informuję, 30.04, 02.05 i 04.05 nie ma zajęć edukacyjnych.
W tych dniach jedynie świetlica szkolna
prowadzi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!!

Jedziemy do Warszawy!

Po zaciętej rywalizacji 18 kwietnia na kortach KS Grzegórzecki wywalczyliśmy pierwsze miejsce w konkursie sportowym „Talentiada” – tenis 10.  Tym samym zakwalifikowaliśmy się do etapu ogólnopolskiego! W Krakowie nasza drużyna godnie reprezentowała szkołę nie pozostawiając przeciwnikom złudzeń, co do tego, kto jest najlepszy!

Jak widać jesteśmy w nowej formule serwisu SP 31. Musiało tak się stać, by można nas było odbierać na wszystkich urządzeniach elektronicznych. Strona ma jeszcze wiele niedoskonałości, ale postaramy się sukcesywnie je usuwać. Ważne jest, jak nasi Czytelnicy ją postrzegają i czego oczekują. Chętnie przyjmiemy propozycje, sugestie, a także i krytykę.

180/140Od p. Joli Adamiec otrzymaliśmy wyniki konkursu pt."Kartka wielkanocna dla żołnierzy służb specjalnych" w kategorii klas 1-4. Organizatorem konkursu był Klub Wojsk Specjalnych ul. Praska 70 w Krakowie.

WYRÓŻNIENIE zdobył -Maks Białkiewicz z kl. 4a
w kategorii klas 4-7
III miejsce - Igor Radoński z kl. 6a
WYRÓŻNIENIE- Mikołaj Kwiatkowski 7d
Gratulacje!
Jolanta Adamiec

UWAGA!

ELIMINACJE SZKOLNE DO POZASZKOLNEGO

KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ‘SINGING KIDS’

WTOREK - 24.04, GODZ. 15.45 (II PIĘTRO)

EKO – ZABAWKA

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie
„Eko-Zabawka” z surowców wtórnych.
Do wykonania pracy można wykorzystać plastik, papier, drewno, sznurek itp.
Technika i format dowolne.