Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowały się następujące osoby:

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego zakwalifikowały się następujące osoby:

21. listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. To święto pozytywnych emocji i dobrych uczynków.

Zachęcamy wszystkich do okazywania serdeczności i szacunku, do uśmiechu, mówienia dobrych słów i niesienia bezinteresownej pomocy innym - nie tylko od święta.

Pedagog i psycholog szkolny

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

zastępca Prezydenta Miasta Krakowa do spraw Edukacji, Sportu i Turystyki, Pani Anna Korfel-Jasińska, zwraca się do Państwa z propozycją wsparcia psychicznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii „NIE DAJ SIĘ”.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się 6 osób z naszej szkoły.

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza dzieci z klas I-IV do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Jestem dzieckiem - mam prawo".