16 VI 2018 r. w naszej szkole szkole odbył się turniej szachowy. Zapraszam do zapoznania się z relacją:

Podajemy wyniki szkolnego konkursu języka niemieckiego:

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań całorocznej pracy.
Zapraszamy w niedzielę 17 czerwca 2018r. o godzinie 9.00
do naszego kościoła parafialnego na  Salwatorze,
by podziękować Panu Bogu za mijający rok szkolny.
Przed nami wakacje…

Do Rodziców!

Przekazujemy Państwu fragment tekstu Minister Edukacji Narodowej - p. Anny Zalewskiej dotyczący zapowiadanej wyprawki szkolnej dla każdego dziecka pobierającego naukę.

"1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie,€“ bez względu na dochody, otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia.Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

niem flagi

W najbliższy wtorek (12.06.2018, godz. 15.40, sala: 24)  odbędzie się ostatni w tym roku szkolnym konkurs języka niemieckiego dla uczniów klas VII.

19  VI 2018 r. odbędzie się uroczyste zakończenie akcji MAM MARZENIE.

o godz. 9.00 w sali lustrzanej spotkają się uczniowie i Rodzice, których szczególnie serdecznie zapraszamy z przedstawicielką Fundacji. Będą rozdane dyplomy, podziękowania, a także odbędzie się projekcja filmu poświęconego tej tematyce.

Tegoroczna akcja nic nie straciła na swojej dynamice. Z równie wielkim zaangażowaniem, jak w latach ubiegłych tworzono i rozprowadzano smakołyki.

Nie ma słów, które wyraziłyby podziękowanie za spontaniczność i empatię wszystkich, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, ale mówimy skromnie DZIĘKUJEMY!!!

Na podstawie protokołu z wyborów do Szkolnej Rady   Uczniowskiej  na rok szkolny 2018/2019 prezentujemy listę i poszczególne funkcje przyznane zgodnie z głosowaniem: