Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w piątek 31 maja 2019 r. w krakowskim Parku im. dr Henryka Jordana w godz. 15.00 – 19.00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pt.: „POLAK MAŁY – RADOŚNIE, RODZINNIE, Z HISTORIĄ”.

Szczegóły na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Krakowie:

26 maja swoje święto obchodzą wszystkie mamy. W tym roku przypada ono w niedzielę.

W czwartek 23 maja odbyło się w naszej szkole głosowanie. Na podstawie protokołu z wyborów do Szkolnej Rady Uczniowskiej na rok szkolny 2019/2020 przydzielono następujące funkcje wybranym kandydatom:

W naszej szkole dobiega akcja "Zbieramy dla Łukasza".

15 i 16 maja odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” konkurs piosenki anglojęzycznej „Singing Kids". Konkurs ten jest adresowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą Szkołę reprezentowało 5 osób, wśród których znalazły się 4 solistki oraz 1 zespół.