Każda parafia w diecezji przeżywa co kilka lat wizytację Kanoniczną Biskupa Diecezjalnego. W dniach od 15 do 17 września 2018 Ksiądz Biskup Damian Muskus OFM odwiedził Parafię Najświętszego Salwatora w Krakowie. Na jej terenie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 31.

W roku szkolnym 2018/2019 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2  przygotowała dla rodziców, dzieci i nauczycieli bogatą ofertę zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółami. Oferta zajęć jest darmowa, a ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2018/19. Ubezpiecznie jest w dwóch wariantach: z opłatą roczną 45 zł i opłatą roczną 50 zł. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Komunikat Dyrektora nr 2/2018/2019

Dnia 5 września 2018 roku odbędą się zebrania z Rodzicami wg następującego harmonogramu:

Z dniem 1 września 2018 r. odchodzi jeden z dwóch administratorów strony internetowej naszej szkoły.

Czuję się więc w obowiązku powiadomić o tym Czytelników serwisu. Równocześnie proszę o niekierowanie e-maili na adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lecz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, a także Obserwatorów strony internetowej SP31!