Szkoła Podstawowa nr 31 w Krakowie informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca dla uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych.

Plakat dzień otwarty 2021

Klasa OGÓLNA:

Klasa SPORTOWA (narciarstwo alpejskie):

Uczniowie mogą korzystać z dodatkowych (nieodpłatnych) zajęć pozalekcyjnych:
- matematyczno-przyrodniczych,
- gry i zabawy ruchowe
- j. angielski
- filmowych
- plastycznych
- robotyki.

Zajęcia prowadzone w ramach współpracy z instruktorami z Domów Kultury.

Szkolenie narciarskie prowadzone jest w małych grupach:
- jednodniowe wyjazdy na narty – 1x w tygodniu,
podczas trwania sezonu narciarskiego
- 5-cio dniowe wyjazdy sportowe,
- dodatkowe zajęcia sportowe,
- j. angielski,
- zajęcia filmowe,
- zającia plastyczne,
- robotyka.

Zajęcia prowadzone w ramach współpracy z instruktorami z Domów Kultury.

Uczniowie mogą brać udział w płatnych zajęciach pozalekcyjnych: szachy, j. hiszpański, rolki, uczniowski klub sportowy. Szkoła oferuje również zajęcia świetlicowe w godzinach 7.00 – 17.00 w dwóch przestronnych salach z możliwością korzystania z sal sportowych, sali komputerowej, placu zabaw i boiska szkolnego.

ZOSTAŃ UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY!

ZAPRASZAMY!!!

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 8b - Emilia Kwiatkowska zdobyła II miejsce w VIII konkursie plastycznym „Bajki Mickiewicza w sztuce malarskiej” pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Z radością informujemy, że uczennica klasy 8b - Emilia Kwiatkowska zdobyła VI nagrodę w Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy 2020” za reżyserię filmu „Ekoczarodziej” .

Brawo Emilko!

Msza Święta Dziękczynna na zakończenie roku katechetycznego 2020/2021 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 czerwca 2021 r. o godz. 10.30 w kościele Sióstr Norbertanek (ul. Kościuszki 88).

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 8B - Emilia K. zdobyła wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Kaligraficznym ,,O złote pióro".

We wtorek, 1 czerwca Szkoła Podstawowa nr 31 wyglądała na opustoszałą. Sale i korytarze świeciły pustkami. Jedynie co 45 minut można było usłyszeć donośny dźwięk dzwonka.