Prezentujemy poniżej wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2021/2022. Szczegółowych informacji na temat zajęć będą udzielać nauczyciele je prowadzący.

 

Harmonogram zajęć dodatkowych 2021/2022

Lp

Nazwisko imię

Zajęcia dodatkowe

klasa

dzień

godzina

sala

1.       

p. M. Biłko

zdw matematyka

4b5a

wtorek

14.45-15.30

21

2.       

p. L. Buksa

zajęcia rozwijające z  historii

6a

czwartek

14.45-15.30

21

3.       

p. K. Cholewicz

zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

7a

środa

14.45-15.30

25

zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

8d

wtorek

15.40-16.25

20

4.       

p. A. Deleszkiewicz

logopedia

1b

2b

piątek

8.50-9.35

9.45-10.30

23

5.       

p. E. Długosz

zajęcia rozwijające z fizyki

8b

piątek

7.10-7.55

24

6.       

p. S. Feluś

zdw angielski

7c/7d

poniedziałek

14.45-15.30

24

7.       

p. U. Głód

zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

6c

wtorek

12.50-13.35

s.komp

8.       

p. G. Jędrysek – Raszka

zajęcia rozwijające z chemii

8c

wtorek

7.10-7.55

10

9.       

p. B. Kosibowicz

zajęcia rozwijające z biologii

7b

poniedziałek

7.10-7.55

25

10.    

p. A. Kucharska

zdw polski

4a

4b

poniedziałek

piątek

13.50-14.35

10.40-11.25

29

23

11.    

p. E. Kwapin

zajęcia rozwijające z biologii

7d

wtorek

15.30-16.25

25

12.    

p. B. Miodek

zajęcia informatyczne

3b

czwartek

15.40-16.25

s.komp

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3b

poniedziałek

12.50-13.35

s.komp

13.    

p. O. Pabis

chór szkolny

 

poniedziałek

czwartek

16.30-17.15

14.45-15.30

8

8

14.    

p. D. Pawlas

zajęcia rozwijające z angielskiego

5a

wtorek

15.40-16.25

24

zajęcia rozwijające z angielskiego

5b

wtorek

13.50-14.35

25

zdw angielski

4a/4b

wtorek

14.45-15.30

24

15.    

p. A. Piwowarczyk

zdw polski

5a

piątek

14.45-15.30

20

koło teatralne

 

piątek

15.40-16.25

21

16.    

p. A. Przybyłkiewicz

zajęcia polonistyczno-przyrodnicze

3c

środa

11.45-12.30

4

17.    

p. E. Randak

zajęcia matematyczno-przyrodnicze

2b

poniedziałek

12.50-13.35

4

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2b

czwartek

10.40-11.25

4

18.    

p. A. Rybus

zdw polski

7c/7d

poniedziałek

14.45-15.30

22

19.    

p. K. Skrzypnik

zajęcia matematyczno-przyrodnicze

2a

poniedziałek

9.45-10.30

26

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2a

wtorek

14.45-15.30

29

20.    

p. U. Sroka – Jabłońska

zajęcia matematyczno-przyrodnicze

1a

środa

10.40-11.25

30

21.    

p. E. Stoch

zajęcia matematyczno-przyrodnicze

1b

środa

11.45-12.30

23

22.    

p. A. Suberlak

logopedia

1a

3b

czwartek

7.55-8.40

8.50-9.35

29

zajęcia rozwijające z angielskiego

1b

czwartek

10.40-11.25

31

23.    

p. M. Sułek

zajęcia plastyczne

3a

poniedziałek

8.50-9.35

26

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3a

wtorek

10.40-11.25

4

24.    

p. J. Suszyna

zajęcia rozwijające - programowanie

wszystkie
IV-VIII

środa

14.45-15.30

15.40-16.25

s.komp.

25.    

p. M. Wątkowska

zajęcia rozwijające z matematyki

6b

poniedziałek

7.55-8.4

14

zdw matematyka

6a

7b

środa

13.50-14.35

14.45-15.30

14

26.    

p. D. Wilk

zdw matematyka

6c

7c

Poniedziałek

środa

10.40-11.25

7.10-7.55

4

24