Szkoła Podstawowa nr 72 ogłasza międzyszkolny konkurs pt. „Portret człowieka romantyzmu”.

Cele konkursu:

• Rozwijanie zainteresowań plastycznych.
  • Stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
  • Rozwijanie wrażliwości estetycznej.
  • Przypomnienie zasad rysunku.

Warunki uczestnictwa:

• Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 Szkół Podstawowych z Krakowa.
  • Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w formacie nie większym niż A4, która będzie przedstawiała porter przedstawiciela polskiego romantyzmu.
  • Praca może być wykonana techniką dowolną (płaską).
  • Podczas oceniania zgłoszonych na konkurs prac będzie brana pod uwagę: tematyka, estetyka i pomysłowość.
  • Gotową pracę wraz z oświadczeniem należy przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 1.06.2022 r.
  • Praca powinna być opisana imieniem i nazwiskiem autora i opiekuna oraz nazwą szkoły.
  • Ostateczny termin przesyłania prac: 06.06.2022r. (poniedziałek).
  • Ogłoszenie wyników konkursu: 09.06.2022r. (czwartek) na stronie internetowej szkoły i na Facebooku szkolnym.
  • Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.
  • Przesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych oraz udostępnienie danych osobowych w celach publikowania wyników i pracy konkursowej na Facebooku szkolnym lub stronie internetowej szkoły.
  • Prace zostaną zaprezentowane na wystawie podczas obchodów 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 72.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy powodzenia!