W dniu 06.11.2021 r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, w ramach programu PolSKI Mistrz, odbył się test sprawności motorycznej PZN.

3. miejsce w kategorii Młodziczki zdobyła uczennica klasy 8b Zofia Sarzyńska.

Maksymilian Sowa - uczeń klasy 8b - uplasował się w tej konkurencji na 10. miejscu.

Maksymilian Kawiorski - również z 8b - zajął miejsce 11. (kategoria Młodzik).

Natomiast Jakub Zalewski (kategoria Junior Młodszy) z klasy 8a zajął miejsce 20.

W dniach 18-19.12.2021 r. odbyła się pierwsza edycja Młodzieżowego Pucharu Polski (MPP) w narciarstwie alpejskim. Na starcie w miejscowości Suche koło Zakopanego stanęło ponad 170 zawodniczek i zawodników z klubów z całego kraju.

Maksymilian Kawiorski dwukrotnie sięgnął po złoto w kategorii Młodzika.

Maksymilian Sowa zajął w tej kategorii odpowiednio 10. i 11. miejsce. Zofia Sarzyńska w drugim dniu zawodów Młodziczek również potwierdziła wysoką formę i ściganie ukończyła na 3. miejscu (2. wśród Polek). W kategorii Juniora Młodszego Jakub Zalewski dwukrotnie zajął 8. miejsce, będąc młodszym rocznikiem w kategorii.

Obszerna relacja z zawodów zamieszczona jest na stronie internetowej Polskiego Mistrza:https://polskimistrz.pl/