Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "You can sing".

Zasady ogólne i warunki udziału:

- Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 31 w Krakowie.
- Udział w Konkursie jest bezpłatny.
- Konkurs odbędzie się w formie zdalnej – nagranie filmu z występu we własnym zakresie.
- Tematem przewodnim są Walentynki – piosenka o miłości/przyjaźni.
-
W Konkursie biorą udział soliści lub zespoły (duety) zakwalifikowane w drodze eliminacji w klasach. Każdą klasę może reprezentować: solista, zespół lub solista i zespół.
- Maksymalny czas występu to 3 minuty.
-
Każdy uczestnik posiada podkład muzyczny - bez linii wokalnej, a nagrany film z występu należy dostarczyć na pendrive podczas eliminacji w klasach na lekcji języka angielskiego. Uczestnicy z klas I - III mogą korzystać z podkładu playback. Można także wykorzystać własny instrument.
- Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek dostarczyć nauczycielowi języka angielskiego pisemną zgodę rodziców (deklaracja do pobrania tutaj).

Terminy:

Do 17.12.2021 należy dostarczyć zgodę na udział w konkursie do nauczycieli języka angielskiego.

10-14.01.2022: eliminacje w klasach.

Do 14.01.2022 reprezentanci klas przesyłają filmy z występu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.02.2022: wyniki konkursu "You can sing – edycja walentynkowa".

Uwaga! Pełny regulamin.