Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich Uczniów czas wakacji, czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.
Dziękując za wysiłek i współpracę, życzymy Wam wszystkim, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Drodzy Absolwenci,
już niedługo otrzymacie świadectwa ukończenia Naszej Szkoły. I choć dotarliście do mety ważnego etapu życia, pamiętajcie, że do mety przybywa się po to, aby wyruszyć w dalszą drogę.
Życzymy Wam, abyście sięgali po nowe doświadczenia, byli zawsze wytrwali i mocno wierzyli, że wszystkie Wasze cele i marzenia zrealizują się, jeśli tylko mocno będziecie tego pragnęli.

Serdecznie gratulujemy ukończenia Naszej Szkoły i życzmy sukcesów w poszukiwaniu drogi do zdobywania wiedzy oraz umiejętności bycia najlepszymi w tym, w czym potraficie być.

Wasi nauczyciele